Fethiye’nin en başarı asansör firması olan Se-Ka Asansör montaj ,bakım ,onarım ve revizyon işlemlerini zamanında teslim ederek müşteri memnuniyetini en önde tutmaktadır. Fethiye Se-Ka Asansör son teknoloji ve çevreye duyarlı asansör ve yürüyen merdiven ürünleri ile kaliteli, güvenilir ürünlerle hizmet vermektedir. Fethiye Se-Ka Asansör olarak Fethiye il ve ilçelerinin yanı sıra Ege Bölgesi il ve ilçelerine asansör hizmeti sunmaktadır. Fethiye Asansör Se-Ka Asansör, bünyesinde bulundurduğu son model asansörleri ile her türlü ev, iş yeri vb. ihtiyaçlar için sorunsuz kurulum ve satış desteği verebilmektedir.

Fethiye Asansör Se-Ka olarak insan asansörleri, yük asansörleri, platformlar, yürüyen bant ve servis asansörlerini müşteri memnuniyetini baz alarak gerekli özeni gösteren bir firmayız. Yapılan işlemleri kaliteli, şık tasarımlarımızla itinalı bir şekilde birleştiriyor ve montaj sürecinden geçirerek müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Verimli ve iyi hizmet sunmayı hedef bilen firmamız uygun ekipmanları uygun yerlere entegre etmeyi amaçlamaktadır.

Kadromuzda bulunan tüm elemanlarımız tecrübeli, eğitimli, saygılı ve işini iyi bilen yetkinlikte kişilerdir. Asansör Sistemleri ve Yürüyen Merdiven ile canlı veya eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilmekteyiz. Hızlı ve sorunsuz teslimat imkânı sunar.

Fethiye Se-Ka Asansör olarak, müşterilerimizin memnuniyeti en önce gelmektedir.

Fethiye asansör ,fethiye asansör firmaları, fethiye asansör arıza bakım

Adres: Taşyaka mahallesi Baha Şıkman Caddesi no:133 Fethiye/Muğla

İletişim: 0535 060 89 13

Leave a Comment

Start messaging
Support Line
Hello. How can we help?