Ortaca Asansör Sistemleri & Yürüyen Merdiven & Asansör Montajı

Se-Ka Asansör son teknoloji ve çevreye duyarlı asansör ve yürüyen merdiven ürünleri ile kaliteli, güvenli ve çevreye duyarlı sistemler sunmaktadır. Se-Ka Asansör olarak Ortaca il ve ilçelerinin yanı sıra Antalya ile Aydın il ve ilçelerine asansör kiralama hizmeti sunmaktadır. Se-Ka Asansör, bünyesinde bulundurduğu son model asansörleri ile her türlü ev, iş yeri vb. ihtiyaçlar için sorunsuz kurulum ve satış desteği verebilmektedir.

As Se-Ka Elevator, we are a company that pays due attention to passenger elevators, freight elevators, platforms, moving walks and service elevators based on customer satisfaction. We carefully combine the processes with our high-quality, stylish designs and present them to our customers by passing them through the assembly process. Aiming to provide efficient and good service, our company aims to integrate appropriate equipment into appropriate locations.

Kadromuzda bulunan tüm elemanlarımız tecrübeli, eğitimli, saygılı ve işini iyi bilen yetkinlikte kişilerdir. Asansör Sistemleri ve Yürüyen Merdiven ile canlı veya eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilmekteyiz. Hızlı ve sorunsuz teslimat imkânı sunar.

Se-Ka Asansör olarak, müşterilerimizin yoğunluktan ötürü mağduriyet yaşamaması adına en az 1 hafta öncesinden iletişim yolu ile randevu almaları gerektiğini hatırlatırız.

Adres: Taşyaka mahallesi Baha Şıkman Caddesi no:133 Fethiye-Muğla

İletişim: 0535 060 89 13

Leave a Comment

Start messaging
Support Line
Hello. How can we help?