Montaj

SE-KA Asansör olarak en iyi şekilde asansör kurulumlarını yapıyoruz. Güvenli bir şekilde asansör kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Asansör montajı yaptırmak için asansör projelendirmesini yaptırmanız gerekir. Bundan sonra asansör kurulum işlemleri yedi aşamada tamamlanmaktadır. Asansör kurulumunda aşamaların doğru takip edilmesi asansörün güvenliği açısından çok önemlidir. Yanlış yapılan asansör kurulumlarında asansörler güvenlik etiketlerini alamaz ve ruhsat tescili yapılamaz. Kurulum sırasında yapılan hataların sonradan düzeltilmesi oldukça zordur ve maliyetleri de yeniden asansör kurulumundan daha fazla olabilmektedir. Asansör montaj firmaları arasında yer alan firmamız asansörlerin projelere uygun olarak kurulumunu gerçekleştirmektedir. Asansör montajının belgeli firmalar tarafından yapılması güvenliğinden emin olmanızı sağlar. Firma olarak asansör kurulum belgesine sahip olduğumuz için güvenle asansör kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

 

Asansör montaj aşamaları titizlikle takip edilerek asansör kurulumu gerçekleştiriyoruz. Peki asansör montaj aşamaları nelerdir? Kat kapıları kurulumu ve ray montajı yapıldıktan sonra asansör tahrik sisteminin montajı yapılmaktadır. Asansör kabin kurulumunda karşı ağırlığın kurulumu da yapılmalıdır. Kabin kurulumunun tamamlanması emniyet sistemi olan regülatörün kurulumu ile olmaktadır. Kumanda sistemi asansörlerin aktif hizmet verebilmesi için önemlidir. Doğru kata çıkabilmek için asansör kumanda sistemleri kurulmalıdır. Kuyu dibi emniyet elemanlarının yerleştirilmesinden sonra asansör kat kalibrasyonu yapılarak asansörler kullanıma hazır hale getirilmektedir. Asansör kurulumlarını en uygun fiyatlarla yaptırmak için firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Artesan Asansör olarak en iyi asansör kurulum işlemleri ile en güvenli asansörlere sahip olmanızı sağlıyoruz. Kat maliklerinin güvenliği için doğru asansör kurulumu şarttır.

Bizimle Çalışmaya Karar Verdiyesiniz

Mesajlaşmayı başlat
Destek Hattı
Merhabalar. Nasıl yardımcı olabiliriz?